Vzdělávání - kurzy

Sexuální výchova a osvěta u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami

Sexuální výchova a osvěta u žáků se speciálními vzdělávacími potřebami . Cílem souboru seminářů je realizovat účelnou sexuální výchovu v prostředí, kde témata ve školním vzdělávacím programu nepokrývají celé spektrum vzdělávacích potřeb jednotlivých žáků a kde se pedagogický pracovník setkává se sexualitou žáků ve větší míře i mimo vzdělávací proces.

Prevence rizikového sexuálního chování pro pedagogy

Cílem semináře je předat pedagogům aktuální informace o tématu, které se vyvíjí velmi rychle kupředu a které je zatíženo spoustou mýtů a předsudků a zlepšit jejich možnosti preventivního působení. Seminář lze objednat na klíč ve vaší instituci v celé ČR. Seminář je akreditován v rámci DVVP pro pedagogické pracovníky, lze zajistit akreditaci i pro zdravotnické pracovníky.

Nenásilná komunikace pro pedagogy

Cílem semináře je předat pedagogům základní znalosti a dovednosti v oblasti nenásilné komunikace, pomoci jim využívat tyto principy v běžné praxi a komunikaci zejména s rodiči a ostatními dospělými. Seminář lze objednat na klíč ve vaší instituci v celé ČR. Seminář je akreditován v rámci DVVP pro pedagogické pracovníky, lze zajistit akreditaci i pro zdravotnické pracovníky.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace