Jak nám můžete pomoci?

 

Veškeré aktivity Společnosti pro plánování rodiny jsou finančně závislé na dotacích, darech a na pomoci dobrovolníků. Pokud byste i Vy chtěli přispět jakýmkoliv peněžitým či nepeněžitým darem, je to možné několika způsoby. Pokud byste se chtěli nějak aktivně zapojit do naší činnosti, neváhejte a ozvěte se nám na planrod@centrum.cz.

Nejjednodušší způsob, jak přispět, je dar na konto 2100367028/2010.

Další možnosti najdete níže. Moc Vám děkujeme!

 

 

 

 

Finanční dary na konto 2100367028/2010

 

 

 

Naší činnosti pomůže i sebemenší finanční částka. Dar lze poskytnout například anonymně a to na konto Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu 2100367028/2010. Všem anonymním dárcům si dovolujeme poděkovat touto cestou.

 

Budeme rádi, když se stanete plánovaným dárcem naší Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu, dovolíme si Vás pak pravidelně požádat o dar ve výši podle Vaší vlastní úvahy, pomůže nám jakákoli, i opravdu malá, částka. Pomocí následujícího odkazu můžete velmi jednoduše poslat libovolnou, i zcela minimální částku, a navíc získáme Vaši e-mailovou adresu, takže Vám můžeme za dar poděkovat, poskytnout Vám potvrzení o přijetí daru atd.

Snadné darování prostřednictvím tlačítek

 

Dar 30,- Kč jsou náklady na 1 hodinu naší kanceláře, odkud organizujeme veškeré vzdělávání, zodpovídáme dotazy atd.

 

Dar 200,- Kč umožní některému lektorovi dojet na besedu do vzdálenějšího místa a včas poskytnutými informacemi chránit zdraví a někdy i životy.

Dar kolem 1000,- Kč zajistí např. proškolení jednoho mladého člověka v problematice HIV a antikoncepce tak, aby mohl správné informace šířit mezi své vrstevníky - tuto částku si již lze odečíst ze základu daně - viz níže..

 

 

 

Nakupujte na svých oblíbených e-shopech!

 

Víte, že můžete nákupem na svých oblíbených e-shopech podpořit naši organizaci? Nakupujte přes GIVT.cz třeba na hodinky.cz, kasa.cz, damejidlo.cz a mnoha dalších a část z vaší útraty půjde na naši podporu. A co je nejlepší? Nezaplatíte ani korunu navíc! Nezapomeňte zadat, že podporujete Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu!! Děkujeme Vám!!

Givt

Jak jsme zatím nakupovali? Aktualizováno 15. 4. 2019 (Nevidíte svůj nákup? Napište nám prosím na planrod@centrum.cz)

V roce 2014 utratili Češi za nákupy na internetu více než 70 miliard korun a denně se na internetu odehrají desetitisíce nákupů. SPRSV se zapojila do projektu GIVT - GIVT je internetový projekt, který umožňuje přímou podporu neziskových organizací. Vy nakupujete a GIVT z vašeho nákupu zasílá vámi zvolené organizaci část peněz z vaší útraty.
Klikněte na stránky projektu GIVT a nechte se vést.
1, Vyberte si na stránkách GIVT internetový obchod, kde běžně nakupujete.
2, Vyberte Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu jako organizaci, kterou chcete podpořit.
3, Pak už jen nakupujete jako vždycky ve svém oblíbeném e-shopu .
4, Necháte se hřát dobrým pocitem, že jste pomohli našim aktivitám. Z každého vašeho nákupu jde předem dané procento přímo na náš účet!
Pro nákup přes GIVT není nutné žádné přihlášení.

 

Nepřehlédněte! Nainstalujte si chytré rozšíření prohlížeče a už nikdy nezapomenete nakoupit přes GIVT.

Chci pomáhat při všech nákupech

 

 

 

 

Reklama

 

Naše webové stránky http://www.planovanirodiny.cz/ poskytují množství informací a bezplatné internetové poradenství mnoha odborníků. Návštěvnost těchto stránek je okolo tisíce lidí denně. Na hlavní stránce v levém sloupci v části "partneři" si vám dovolujeme nabídnout umístění Vašeho loga a prolinku na Vaše stránky. Možné rozměry jsou čtvereček 1x1 cm nebo proužek 0,5x3 cm.
Ceny jsou za půl roku 6 000 Kč , za rok 11 000 Kč. Lze jednat i o kratších časových úsecích či o jiné formě spolupráce.
Na vyžádání (z.pro@centrum.cz) Vám zašleme kompletní ceník reklamy.
Získané finanční prostředky pomohou zabezpečit chod webových stránek včetně bezplatného anonymního poradenství event. další činnost naší organizace.

 

 

Co dále k naší činnosti potřebujeme?

 

Budeme vděčni i za věcné dary
- kancelářské potřeby (papíry, tonery - sada HP CC530A, CC531A, CC532A, CC533A )
- bloky, tužky, reklamní předměty na naše akce
- zdarma grafické práce

 

 

 

Jak se aktivně zapojit jako dobrovolník?

Mnoho prací se dá dělat z domova. Potřebujeme pomoc s webem (i neodbornou!), vyhledávání různých kontaktů na internetu - pokud máte volný čas a pomůžete, bude Vás hřát dobrý pocit, že jste pomohli i dalším lidem.

Rádi přivítáme jakékoliv nabídky na pomoc. Můžete nám posílat Vaše návrhy, nabídky a nápady. Po domluvě Vás pak případně rádi uvítáme v naší kanceláři v Praze - Holešovicích. Hledáme dobrovolníky, kteří nám pomohou s administrativními pracemi, překlady, ale i jinými činnostmi a hlavně projekty. Činnost u nás lze také pojmout jako praxi při studiu některých středoškolských oborů.

 

 

 

Jak se stát členem SPRSV?

 

SPRSV je společnost, jejímž členem se může stát každý člověk starší 15 let, který souhlasí s jejími stanovami. Pokud máte zájem, přejděte na tuto stránku. Členové mají možnost přispět k aktivitám Společnosti a podílet se na nich, získají přístup k odborným informacím a mají možnost spolupracovat s dalšími členy společnosti.

 

 

Jak je to s případným daňovým zvýhodněním?

 

 


 

Fyzické osoby
(podle § 15 odst. 8 zákona o dani z příjmu)
Od základu daně mohou fyzické osoby odečíst hodnotu darů, pokud úhrnná hodnota darů ve zdaňovacím období přesáhne 2 % ze základu daně anebo činí alespoň 1000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 10 % ze základu daně. Pro možnost daňově uplatnit dar musí jít tedy minimálně o dar nebo o součet darů za rok převyšující částku 1000 Kč nebo částku vyšší než 2 % základu daně.

Právnické osoby
(podle § 20 odst. 8 zákona o dani z příjmu)
Od základu daně mohou právnické osoby odečíst hodnotu darů, pokud hodnota daru činí alespoň 2000 Kč. V úhrnu lze odečíst nejvýše 5 % z již sníženého základu daně. Tento odpočet nemohou uplatnit poplatníci, kteří nejsou založeni nebo zřízeni za účelem podnikání. Pro daňové účely musí jít tedy minimálně o dar ve výši alespoň 2000 Kč. SPRSV je stejně jako jiná humanitární sdružení, osvobozen od daně darovací. Veškeré dary, které sdružení získá, tak mohou být v nesnížené výši využity na aktivity sdružení.