Poradna

Vážení čtenáři, tuto poradnu můžete využívat pro široké spektrum dotazů. Zatím jsou nejčastější dotazy z oboru sexuologie a gynekologie, naše Společnost má ale k dispozici i odborníky na právo, výchovu a vzdělávání, otázky manželství a rodičovství a další.

Naši poradci pracují jako dobrovolníci, dovolujeme si Vás však požádat o příspěvek na provoz internetu a další nutné výdaje.

V této sekci si můžete vyhledat odpovědi odborníků různých oblastí, většinou členů Společnosti pro plánování rodiny a sexuální výchovu, na dotazy našich čtenářů.

 

Podívejte se, zda odpověď na podobný dotaz nenaleznete v jedné z následujících sekcí:

 

Antikoncepce (kontracepce)

Otěhotnění, těhotenství, neplodnost...

Sexuologie a gynekologie

Vztahy

Různé

 

Dotazy pište na náš mail sprsv.poradna@centrum.cz, předtím však, prosím, prostudujte odpovědi na stejné, či podobné dotazy.
Můžete použít vyhledávač vlevo nahoře.

Máte - li akutní problém, navštivte neprodleně příslušného lékaře nebo psychologa, naše poradna přímou pomoc nemůže nahradit!!

 

Odesláním dotazu berete na vědomí následující pravidla:

Dotazy pište mailem na sprsv.poradna@centrum.cz, odpověď Vám přijde na e-mailovou adresu, ze které dotaz přišel. Pro informaci ostatním čtenářům část otázek a odpovědí zveřejňujeme (samozřejmě anonymně a tak, aby nebylo možno identifikovat pisatele.) O tom, kdo z našich odborníků bude na dotaz odpovídat, rozhoduje tým poradny. Lhůta na odpověď je 14 dní, v případě akutního problému navštivte lékaře. Odpověď našich odborníků využijte pouze jako jeden ze zdrojů informací, nikoli jako jediný podklad pro své jednání. Zasláním dotazu toto berete na vědomí a souhlasíte se zveřejněním dotazu a odpovědi tak, že tazatel zůstává v anonymitě.