Akce

32. kongres k sexuální výchově

Zajímají vás novinky v oblasti reprodukčního zdraví a souvisejících práv? Jste zdravotníci, právníci, sociální pracovníci, studenti, učitelé nebo vás sexuální a reprodukční zdraví či práva "jen" zajímají? Sejdeme se opět v říjnu v Pardubicích v termínu 17. – 18. 10. 2024!

32. celostátní kongres k sexuální výchově se zaměří na téma wellbeingu ve školním prostředí v kontextu výchovy a vzdělávání o sexualitě. Společně budeme diskutovat nad otázkami, jak přispět k budování bezpečného prostředí, jak předcházet sexuálnímu násilí a zneužívání, jak vytvářet prostor pro diverzitu i posilovat soudržnost v kolektivech a komunitách a jak posílit podpůrné a zdravé vztahy partnerské i vrstevnické.

29. kongres k sexuální výchově

Zajímají vás novinky v oblasti reprodukčního zdraví a souvisejících práv? Jste zdravotníci, právníci, sociální pracovníci, studenti, učitelé nebo vás sexuální a reprodukční zdraví či práva "jen" zajímají? Letos se sejdeme opět on-line

28. kongres k sexuální výchově

Zajímají vás novinky v oblasti reprodukčního zdraví a souvisejících práv? Jste zdravotníci, právníci, sociální pracovníci, studenti, učitelé nebo vás sexuální a reprodukční zdraví či práva "jen" zajímají? Sejdeme se opět v říjnu v Pardubicích!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace